Rockstar verontschuldigt zich voor vele bugs GTA Trilogy
Stijn Poelmans |
20 november 2021

Rockstar Games heeft zich verontschuldigd voor de overload aan bugs in Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. De ontwikkelaar laat via zijn website weten dat er updates in de maak zijn om de problemen op te lossen. Rockstar zal ook de originele trilogie terug in de pc stores zetten.
Volgens Rockstar zullen updates de performance van de games verbeteren, tot alle titels het beoogde niveau behalen. De eerste patch zal binnen enkele dagen al verschijnen.
Opvallend: Rockstar brengt ook de originele trilogie terug naar pc. Die werd uit de stores gehaald enkele weken voor de release van de geremasterde trilogie. Wie de remaster bundel gekocht heeft, krijgt ook de originele trilogie gratis tot 30 juni 2022.
Let wel, de originele trilogie komt enkel terug naar pc, niet naar consoles. Wie de geremasterde trilogie heeft gekocht op consoles, zal dus moeten wachten op updates. Of Rockstar van plan is om de originele games ook terug te brengen naar consoles, is niet duidelijk.
De fysieke versie van GTA: The Trilogy – The Definitive Edition verschijnt op 7 december.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Take-Two baas reageert op geruchten dat GTA 6 opnieuw wordt uitgesteld
Stijn Poelmans
- 16 mei 2025

REVIEW
‘Rockstar werkt aan GTA 4 remaster’
Stijn Poelmans
- 12 mei 2025

REVIEW
Rockstar: ‘GTA 6 trailer is grootste video launch ooit’
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025
