RoboCop: Unfinished Business ziet er heerlijk uit
Stijn Poelmans |
07 juli 2025

Uitgever Nacon heeft een verse trailer gedropt van Unfinished Business, de standalone uitbreiding van RoboCop: Rogue City. De video toont wat je mag verwachten van de game. Al heb je daar al een vrij goed idee van als je Rogue City ook gespeeld hebt.
In deze uitbreiding ziet RoboCop er nog altijd even shiny uit. En mag je als de blikken supersmeris opnieuw heel wat terroristen overhoop knallen. Uiteraard krijgt de expansie een volledig nieuw verhaal, extra wapens, verse vijanden en nog veel meer.
Het gros van de game speelt zich af in de OmniTower, een flatgebouw die is ingenomen door een legertje zwaarbewapende . Naats het afknallen van schorriemorrie, duik je ook het verleden in waarbij je de controle krijgt over Alex Murphy, nog voor hij RoboCop werd.
Unfinished Business is vanaf 17 juli verkrijgbaar!
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Kojima onthult eerste artwork en info van PS5 spionagegame Physint
Stijn Poelmans
- 24 september 2025

REVIEW
Ubisoft onthult nieuwe uitbreiding voor Avatar: Frontiers of Pandora
Stijn Poelmans
- 24 september 2025

REVIEW
Sony zendt morgenavond nieuwe State of Play uit
Ben Allossery
- 23 september 2025
