Retailer lekt releasedatum van Battlefield 1
Ben Allossery |
06 mei 2016

Blijkbaar gaat DICE terug naar het begin van de nummering met hun nieuwe first-person shooter. Een retailer lekte promotiemateriaal voor Battlefield 1 uit waarop de releasedatum duidelijk te zien is.
Op Reddit werden verschillende foto’s geplaatst met posters en pre-order flyers van Battlefield 1. Het promotiemateriaal bevat de artwork die eerder lekte via de Xbox Store.
De game verschijnt op 18 oktober en heeft een pre-order voordeel. Wie het spel op voorhand reserveert krijgt het Hellfighter Pack. Dit pakket bevat gethematiseerde items die gebaseerd zijn op het 369th Harlem Hellfighter Infantry Regiment.
Om 22:00 krijgen we de eerste beelden van Battlefield 1 (of 5?) te zien waarmee vermoedelijk de eerdere lekken bevestigd worden.
REACTIES (1)
Een reactie achterlaten
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Parkour gameplay van Skate reboot gelekt
Stijn Poelmans
- 18 september 2023

REVIEW
EA bevestigt: “De Sims 5 wordt free-to-play”
Stijn Poelmans
- 14 september 2023

REVIEW
‘Nieuwe Mass Effect wordt niet langer openwereldgame’
Stijn Poelmans
- 11 september 2023

Dat wordt sowieso pre-orderen !