Remaster van Assassin's Creed: Rogue gespot
Stijn Poelmans |
29 november 2017

Assassin’s Creed: Rogue is een game die bij veel gamers onder de radar bleef. Niet alleen omdat het overschaduwd werd door Unity, maar ook omdat de game oorspronkelijk verscheen op PS3, die bij release van Rogue al gedegradeerd was tot last-gen console. Spijtig, want Rogue was stukken beter dan het bugfest van Unity.
Iedereen die hem een drietal jaar geleden gemist heeft, mag zich nu in de handen wrijven. Volgens een paar Italiaanse retailers (namelijk bij ReluxShop en Webster) wordt Rogue namelijk geremastered voor PS4 en Xbox One. Oorspronkelijk stond de editie ook op ePrice, al is de productpagina daar ondertussen verwijderd.
Hopelijk bundelt Ubisoft ineens Assassin’s Creed III, Black Flag en Rogue in een coole America Collection. Wachten op de officiële aankondiging is de boodschap.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Ubisoft teaset nieuwe Prince of Persia game
Stijn Poelmans
- 02 mei 2025

REVIEW
Ubisoft onthult gratis verhaalmissies en updates voor Assasssin’s Creed Shadows
Stijn Poelmans
- 01 mei 2025

REVIEW
Ubisoft onder vuur wegens illegale dataverzameling in singleplayergames
Stijn Poelmans
- 27 april 2025
