PS5 game Deathloop uitgesteld naar september
Stijn Poelmans |
08 april 2021

Met een overload aan uitstellen de afgelopen maanden, gingen we ervan uit dat alle releasedata nu wel vast stonden. Helaas, want ontwikkelaar Arkane Studios heeft bekendgemaakt dat Deathloop zijn release op 21 mei niet haalt. De release van de shooter wordt daarom verschoven naar 14 september.
Zoals bij andere ontwikkelaars, blijft het coronavirus ook bij Arkane Studios voor moeilijkheden zorgen. Om te verzekeren dat de veiligheid van de werknemers gegarandeerd wordt en dat de game de best mogelijke ervaring biedt op release, heeft de studio beslist wat extra tijd in te lassen. Het volledige statement kan je checken op Twitter:
— DEATHLOOP (@deathloop) April 8, 2021
Of de tijdelijke exclusiviteit op PS5 door het uitstel in het gedrang komt? Dat is niet meteen duidelijk. Arkane Studios behoort als deel van Bethesda nu tot Microsoft. En als de uitgever nu vier maanden langer moet wachten om de game op eigen platformen te lanceren, is het niet onmogelijk dat de deal herbekeken wordt.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
