PlayStation Plus headliner van september gelekt
Stijn Poelmans |
28 augustus 2023
Dankzij de bekende Franse dataminers van Dealabs en hun hoofdleaker Billbil-kun, kennen we opnieuw de PlayStation Plus line-up van volgende maand. Of althans één game ervan. Volgens de dataminers kunnen we in september aan de slag met de reboot van Saints Row.
Volgens BillBil-kun is dat echter niet de enige titel, want de leaker weet te vertellen dat PlayStation Plus-leden ook nog twee vooralsnog onbekende titels kunnen downloaden van 5 september tot 3 oktober. Verder laat hij weten dat de onthulling van de PlayStation Plus-games voor september plaatsvindt op 30 augustus.
Je hebt dus nog tot en met 4 september de tijd om de games van augustus te claimen. De line-up bevat PGA Tour 2K23, Dreams en Death’s Door.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
“Starfield komt in 2026 naar PS5 en Switch 2 samen met grote update”
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Nieuwe Fallout game wordt gelinkt aan tv-serie
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Sony bereikt akkoord met Tencent over ‘Horizon kloon’
Stijn Poelmans
- 19 december 2025