Overwatch komt naar Nintendo Switch in oktober
Stijn Poelmans |
05 september 2019
Afgelopen dagen doken er heel wat aanwijzingen op voor een Switch-versie van Overwatch. Zoals een officiële Overwatch Nintendo Switch case die plots op Amazon verscheen. Gisteravond bracht de Nintendo Direct uitsluitsel, want de game komt effectief naar Nintendo’s console. Het spel verschijnt zelfs sneller dan verwacht: op 15 oktober.
Uiteraard krijgt de Switch een Legendary Edition, die alle tot nu toe verschenen helden bevat. Daarnaast belooft de trailer ook ‘nieuwe manieren om te spelen’, dus gokken wij dat motion controls toegevoegd worden. Helaas zijn er niet meer details dan dat bekend.
Overwatch kan ook zijn opwachting maken in andere Nintendo-games. Zo duiken er geruchten op dat Tracer zal worden toegevoegd aan Super Smash Bros. Ultimate. Het zou ons alleszins niet verbazen, want er zijn nog tal van personages in ontwikkeling voor de brawler.
Nintendo toonde tijdens de Nintendo Direct ook meer van Luigi’s Mansion 3, de nieuwe Pokémon en meer. Check hier voor alle aankondigingen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nieuwe Fallout game wordt gelinkt aan tv-serie
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Sony bereikt akkoord met Tencent over ‘Horizon kloon’
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Deze survival westerngame moet je in de gaten houden
Stijn Poelmans
- 17 december 2025