Ontwikkelaar Palworld reageert op rechtszaak van Nintendo en Pokémon
Ben Allossery |
23 september 2024

De ontwikkelaar van Palworld heeft gereageerd op de rechtszaak die Nintendo en The Pokémon Company hebben aangespannen. Zij slepen Pocketpair voor de rechter omdat ze vinden dat Palworld een inbreuk is op hun patentrechten.
Pocketpair reageert vechtlustig en laat weten dat ze op de hoogte zijn gebracht van de rechtszaak en van plan zijn de strijd aan te gaan. Niet alleen in naam van de fans, maar ook in die van kleine indiestudio’s.
De Japanse ontwikkelaar wil namelijk de boodschap de wereld insturen dat kleine studio’s niet bang hoeven te zijn van grote reuzen zoals Nintendo.
Pocketpair noemt de rechtszaak tegelijk ook ‘erg ongelukkig’ omdat een deel van het budget die bedoeld is voor de verdere ontwikkeling van de game gebruikt moet worden voor de juridische kosten.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Drug Dealer Simulator 2 komt naar PS5
Ben Allossery
- 07 maart 2025

REVIEW
RoboCop keert terug in standalone uitbreiding Unfinished Business
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025

REVIEW
In post-apocalyptische Hell is Us moet je je eigen weg zoeken
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025
