Octopath Traveler II stelt nieuwe personages voor
Stijn Poelmans |
14 december 2022
Uitgever Square Enix en ontwikkelaar Acquire hebben een verse trailer gelost van Octopath Travelere II, die de nieuwe personages Throné en Temenos voorstellen. Uiteraard zien we ook de prachtige 2D-HD graphics opnieuw aan het werk?
In de game maakt Throné uit van de dievengilde Black Snakes. Ze kan ongezien bezittingen van omstaanders afhandig maken. En ook tijdens gevechten heeft ze een paar coole vaardigheden. Temenos is dan weer een vertegenwoordiger van de kerk en heeft een zilveren tong, waarmee hij tal van personages kan overtuigen.
Cool is dat elk personage naast zijn/haar hoofdjob ook nog een tweede job kan aannemen. En dat verhoogt natuurlijk de diversiteit van hun vaardigheden tijdens gevechten.
Octopath Traveler ligt op 24 februari in de rekken.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Siren Vex toont haar trucjes in Borderlands 4 trailer
Stijn Poelmans
- 11 juli 2025

REVIEW
‘Bethesda werkt aan verschillende Fallout projecten’
Stijn Poelmans
- 10 juli 2025

REVIEW
STALKER 2: Hearts of Chornobyl komt eind dit jaar naar PS5
Stijn Poelmans
- 10 juli 2025
