Nintendo zet productie NES Classic stop
Lucas |
14 april 2017

Zes maanden na de launch van de console kondigt Nintendo aan dat het de productie van de NES Classic stopzet voor de Amerikaanse markt. Althans voor dit jaar. In april zullen de laatste consoles verscheept worden, maar daar houdt het op.
De reden is niet bekend. Op de vraag of de productie van de NES Classic wereldwijd zou worden stopgezet, antwoordden ze bij Nintendo “bekijk alsjeblieft de aankondigingen van Nintendo in andere gebieden”. Ook de vraag of de klassiekers speelbaar zullen worden op de Switch werd afgewimpeld met een droge “we hebben daar niets over te zeggen op dit moment”. Afwachten dus.
De NES Classic heeft een hobbelig parcours afgelegd. Sins de lancering van de console afgelopen november, bleven de aantallen laag en was het moeilijk om een console op de kop te tikken. Dat Nintendo de productie voor de grootste afzetmarkt nu stopzet, komt als een verrassing. Hopelijk schept Nintendo snel meer duidelijkheid over zijn plannen met de mini-console.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Star Wars Outlaws wordt géén launchgame voor Nintendo Switch 2
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
Nintendo lost tonnen info van Mario Kart World
Stijn Poelmans
- 18 april 2025

REVIEW
Ex-PlayStation baas: “Nintendo verliest met Switch 2 zijn creatieve identiteit”
Stijn Poelmans
- 16 april 2025
