“Nintendo Switch 2 heeft magnetische Joy-Cons”
Stijn Poelmans |
26 april 2024

Er zijn alweer nieuwe details opgedoken over de opvolger van de Nintendo Switch. Schijnbaar heeft de nieuwe console geen schuif- en kliksysteem meer hebben voor de Joy-Cons. De controllers worden aan de console bevestigd via magneten.
De Spaanse website Vandal kreeg de info van fabrikanten die accessoires vervaardigen voor Nintendo Switch 2. De website schrijft dat de Joy-Cons van de console zich magnetisch bevestigen aan de console.
Gezien de huidige Switch een railsysteem gebruikt, zijn bestaande Joy-Cons allicht niet compatibel met de nieuwe console. De bestaande Nintendo Switch Pro controller zou volgens Vandal wel ondersteund worden door de Switch 2.
Uiteraard heeft Nintendo nog geen details van de nieuwe Nintendo Switch gedeeld of bevestigd. Voorlopig blijft bovenstaande info dus een gerucht. Merk wel op dat Vandal in het verleden al correcte info deelde over heel wat Nintendo-gerelateerde onderwerpen.
Volgens andere geruchten zouden verschillende first-party studio’s ondertussen al dev-kits hebben voor de Switch 2. De launch was normaal voorzien voor 2024, maar werd intern verschoven naar 2025 om een sterkere launch line-up te hebben voor het toestel.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Dit staat je te wachten in Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Nieuwe sidescroller Terminator 2D: No Fate aangekondigd
Ben Allossery
- 28 februari 2025

REVIEW
Pokémon Legends Z-A verschijnt eind 2025
Stijn Poelmans
- 28 februari 2025
