Nintendo kondigt Fire Emblem Engage aan
Stijn Poelmans |
13 september 2022
Na de spin-off Fire Emblem Warrior: Three Hopes, is het weer tijd voor een verse game in de hoofdreeks. Enter Fire Emblem Engage, het volgende deel in de reeks dat het opnieuw doet met turn-based strategy gevechten. Check de onthullingstrailer hierboven.
In de game is jouw personage een incarnatie van een Divine Dragon, een lid van een koninklijke familie van draken die aanbeden werden. In het verleden vocht jij immers met een leger aan helden tegen de Fell Dragon. Maar nu is er opnieuw een oude kracht opgestaan. En die trekt de hele wereld mee in een oorlog.
Fire Emblem staat bekend om zijn turn-based stratgegy en via Engage worden die nog verder verfijnt. Ook de graphics van de titel zijn er superscherp uit. Dus belooft ook deze titel een mooie ervaring te bieden.
Fire Emblem Engage komt op 20 januari 2023 naar de Switch.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Star Wars Outlaws wordt géén launchgame voor Nintendo Switch 2
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
Nintendo lost tonnen info van Mario Kart World
Stijn Poelmans
- 18 april 2025

REVIEW
Ex-PlayStation baas: “Nintendo verliest met Switch 2 zijn creatieve identiteit”
Stijn Poelmans
- 16 april 2025
