Nintendo en LEGO lanceren Super Mario speelset
Stijn Poelmans |
12 maart 2020
Uitgever Nintendo en speelgoedfabrikant LEGO hebben de handen in elkaar geslagen voor een LEGO-speelset van Super Mario. Voortaan kan je dus niet alleen digitaal muntjes verzamelen met het iconische personage, maar kan je dat ook in je woonkamer met een geblokte versie.
De nieuwe speelset is geen traditioneel LEGO-concept. Niet alleen opbouwen en spelen dus, want deze set bevat een interactieve en elektronische LEGO-versie van Mario, die muntjes kan verzamelen in de LEGO-spelwerelden die jij in elkaar knutselt. Zo kunnen kinderen Super Mario beleven op een volledig nieuwe, maar leuke manier.
Check vooral de trailer hierboven, want het concept wordt veel duidelijker met ondersteunende beelden. Extreem uitdagende levels zoals in Super Mario Maker 2 zal je er niet mee kunnen maken, maar het ziet er wel bijzonder leuk uit.
LEGO Super Mario lanceert later dit jaar.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
REVIEW MotoGP 25 – Duitse degelijkheid van Italiaanse makelij
Sammy Follet
- 02 mei 2025

REVIEW
Xbox kan PS5 niet bijhouden: 4x meer PS5 consoles verkocht in 2025
Ben Allossery
- 29 april 2025

REVIEW
Nintendo hermaakt nostalgische SNES-reclame met Paul Rudd
Ben Allossery
- 22 april 2025
