Nieuwe zombie-apocalyps game heeft veel potentieel
SP |
28 september 2025
Project Retrograde: The Becoming wordt niet je zoveelste zombiegame. Het lijkt op een mix van Resident Evil en The Matrix die survivalactie en meedogenloze kungfu combat op je afvuurt. De eerste trailer is alvast voldoende om deze titel op onze radar te zetten.
De game speelt zich af in 1995. De wereld wordt geteisterd door een eeuwenoude en dodelijke parasiet die de bevolking in zombies verandert. Jij bent een geïnfecteerde maar immune premiejager die jouw krachten gebruikt om de wereld te redden. Het verhaal ligt binnen de verwachtingen, al pakt de Chinese developer het op gameplayvlak interessant aan.
De game schotelt een combatsysteem zoals Resident Evil voor, maar dan met een hoog John Wick-gehalte. Door de infectie heb je de mogelijkheid om gevechtsherinneringen van anderen te absorberen. Daardoor kan je allerlei parasitaire skills inzetten en verschillende vechtstijlen gaan ontwikkelen. Word jij een kungfu-meester? Een ultradodelijke Baba Yaga? Of gebruik je de parasiet voor nog dodelijkere doeleinden?
In ieder geval is het aan jou om het mysterie achter de parasiet en het einde van de wereld te achterhalen. Een releasedatum voor Project Retrograde: The Becoming is nog niet bekend.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Take-Two CEO noemt idee dat AI GTA 6 kan maken “belachelijk”
Redactie
- 18 maart 2026
REVIEW
Starfield krijgt grootste gratis update ooit samen met nieuwe story-DLC
Redactie
- 17 maart 2026
REVIEW
Starfield verschijnt op 7 april voor PlayStation 5
Redactie
- 17 maart 2026