‘From Software maakt nieuwe game met bedenker Game of Thrones’
Stijn Poelmans |
29 maart 2019

Hoewel Sekiro: Shadows Die Twice nog maar net in de rekken ligt, is ontwikkelaar From Software druk bezig met verschillende nieuwe projecten. Een ervan zou alvast een bommetje kunnen worden: volgens geruchten werkt de studio nauw samen met George R. R. Martin, de auteur van A Song of Ice and Fire. Je weet wel, de boekenreeks waarop Game of Thrones gebaseerd is.
Het gerucht dook op verschillende plaatsen op. Maar het is journalist Liam Robertson die de meeste details bekendmaakte. Volgens zijn bronnen zou George R.R. Martin het verhaal schrijven. In de game moeten spelers verscheidene naties binnenvallen en hun leiders vermoorden. Dat levert nieuwe en unieke krachten op, die je kan gebruiken bij je aanval op de volgende regio. De game wordt uitgegeven door Bandai Namco en zou onthuld worden op E3 in juni.
Klinkt interessant en zou uiteraard passen in het portfolio van From Software. Nu weten we al dat de Souls-ontwikkelaar sowieso aan zijn volgende games werkt. Volgens meerdere bronnen hoort daar zelfs een duistere fantasygame bij, die nog aangekondigd moet worden. Of dat dezelfde game is als hierboven beschreven? Daar hebben we het raden naar. En tot officiële aankondiging volgt, blijft het natuurlijk ook maar een gerucht.
There is a FromSoftware rumour going around that is absolutely bonkers. I think you should be hearing some more about this later today.
— Liam Robertson (@Doctor_Cupcakes) 27 maart 2019
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
PlayStation baas vertelt waarom Bloodborne geen PS5 remaster krijgt
Stijn Poelmans
- 16 januari 2025

REVIEW
Co-opgame Elden Ring Nightreign kan je niet in duo spelen
Stijn Poelmans
- 19 december 2024

REVIEW
From Software kondigt co-opgame Elden Ring Nightreign aan
Stijn Poelmans
- 13 december 2024
