Nieuwe Dying Light 2 video lost meer details van de game
Stijn Poelmans |
27 april 2021
Ontwikkelaar Techland heeft een nieuwe video gedropt voor Dying Light 2 waarin enkele nieuwe details worden aangehaald van de game. Voor jullie massaal op Play duwen hierboven, geven we wel mee dat het niet gaat om een nieuwe gameplay trailer. Lead Designer Tymon Smektala beantwoordt enkele vragen in Ask Me Anything format.
Dat gezegd zijnde, heeft de studio de antwoorden in deze video gebaseerd op zo’n 9.000 vragen. Smektala formuleert hier een antwoord op de vragen die het vaakst voorkomen.En dat levert een paar specifieke nieuwe weetjes op.
Zo is de map van Dying Light 2 dubbel zo groot als alle omgevingen in Dying Light gecombineerd. Goed voor bijna 7 km2. Daarnaast bespreekt hij ook wat nieuwe zombies en licht hij het verschil in hun gedrag toe.
Er zitten zeker een handvol interessante details tussen. Als je meer wil weten over Dying Light 2, check dan zeker de video.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Ready or Not komt deze zomer naar consoles
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages krijgt brute Limited Edition controllers
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
Ubisoft onthult nieuwe uitbreiding voor Star Wars Outlaws
Stijn Poelmans
- 18 april 2025
