Battlefield 1: In the Name of the Tsar komt in september
Maxime Demey |
11 juni 2017
EA heeft tijdens zijn E3-persconferentie de eerste gameplay getoond van In the Name of the Tsar, de Russische uitbreiding voor Battlefield 1. De DLC verschijnt in september en geeft een heleboel nieuwe multiplayercontent: verse wapens, nieuwe voertuigen en zes nieuwe maps maken hun opwachting. De aanvalsopties voor de cavalerie zouden worden uitgebreid en je kan nu ook als vrouwelijke soldate van the Women’s Battalion of Death het slagveld te betreden.
EA belooft verder ook maandelijkse updates voor premiumleden, te beginnen met twee nieuwe maps: de nachtelijke map Nivelle Nights verschijnt in juni en Prise De Tahure in juli. In totaal komen er deze zomer dus 8 nieuwe maps voor Battlefield 1.
Op de website van Battlefield 1 zijn al enkele beelden verschenen van wat we allemaal mogen verwachten van In The Name of the Tsar. Check die bommenwerper!
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
EA heeft Star Wars Zero Company officieel onthuld
Stijn Poelmans
- 14 april 2025

REVIEW
Plants vs. Zombies maakt allicht een comeback
Stijn Poelmans
- 20 maart 2025

REVIEW
Split Fiction studio werkt al aan volgende game
Stijn Poelmans
- 19 maart 2025
