Next-gen shooter EXOMECHA ziet er heerlijk uit
Ben Allossery |
24 juli 2020
Ooit al eens een kruising gezien van Crysis en Transformers? Een chromen versie van Titanfall waarbij grondsoldaten op raketten door de lucht zoeven, metalen draken alles in de fik steken en gigantische mechs elkaar met zwaarden afmaken? Dat is precies wat Exomecha wordt.
Tijdens de Xbox showcase onthulde ontwikkelaar Twistedred zijn eerste next-gen project. Exomecha is volgens de developer een competitieve shooter die zich afspeelt op een buitenaardse tropische planeet. De game combineert klassieke shootercombat met voertuigen en op Transformers geïnspireerde mechs. En de actie ziet er fantastisch uit.
Volgens de makers komt Exomecha in 2021 als free-to-play game naar Xbox One en Xbox Series X. Hopelijk speelt het zo goed als het eruitziet.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Voormalig Sony baas: ‘Duurdere games waren onvermijdelijk’
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Rockstar: “GTA 6 trailer bevat evenveel gameplay als cutscenes”
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Nieuwe first-party studio van Sony werkt aan PS5 actiegame
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025
