Netflix wil Jason Momoa in The Witcher: Blood Origins
Stijn Poelmans |
08 september 2020

Dat Netflix van The Witcher zijn nieuwe paradepaardje wil maken, is duidelijk. Niet alleen werkt de streaming service aan een tweede seizoen van de reeks, maar ook aan een animatiefilm en een prequel-serie. Voor die prequel wil Netflix niemand minder dan Jason Momoa in de hoofdrol. Jawel, de acteur die we ook kennen als Aquaman en Khal Drogo uit Game of Thrones.
Het nieuws kwam als eerste van de website We Got This Covered. Zo berichtte de outlet dat Netflix zijn zinnen op Jason Momoa had gezet voor de hoofdrol in The Witcher: Blood Origins. Al snel werd het nieuws bevestigd door RedanianIntelligence en bleken de gesprekken tussen Momoa en Netflix al in gang gezet. En hoewel de deal nog niet rond is, heeft de Aquaman-acteur er duidelijk wel zin in.
Toen het gerucht van zijn betrekking tot het project zich verspreidde, deelde de acteur een indrukwekkende fan art via zijn instagram story, die ook werd opgemerkt door Redanian Intelligence. Hieronder kan je de volledige afbeelding ook checken.
Hmm… pic.twitter.com/cnibzz42w0
— Redanian Intelligence: The Witcher (@RedanianIntel) September 4, 2020
Of Momoa de rol ook krijgt, is nog afwachten. Als dat zo is, zou hij de rol spelen van de eerste Witcher ooit gecreëerd, ten tijde van de hoogdagen van de Elfische beschaving. De reeks zou de val van de Elfen in beeld brengen en tonen hoe de wereld van monsters, mensen en elfen met elkaar versmelten.
Dat Momoa een vette Witcher zou zijn, bewijst de afbeelding hieronder al:
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Ronaldo wordt speelbare fighter in Fatal Fury: City of the Wolves
Ben Allossery
- 28 maart 2025

REVIEW
Marvel Cosmic Invasion wordt eerbetoon aan 90s beat-em ups
Ben Allossery
- 28 maart 2025

REVIEW
Hogwarts Legacy expansie geannuleerd door Warner Bros. Games
Stijn Poelmans
- 28 maart 2025
