Neon White is een first-person shooter met… kaarten
SP |
02 augustus 2021
Ontwikkelaar Ben Esposito en uitgever Annapurna Interactive hebben een nieuwe trailer gedropt voor Neon White. De game heeft een aparte gameplaystijl, die min of meer doet denken aan de VR-shooter SuperHot. Maar dan met een uitgebreid kaartensysteem.
Het concept is eenvoudig: een first-person shooter met een hoog tempo, waarin je demonen van kant maakt die de hemel proberen binnen te dringen. De gameplay draait om het verzamelen van kaarten, die je kan activeren om te schieten. Al kan je ze ook van de hand doen om coole bewegingsvaardigheden te krijgen.
Door afwisselend kaarten te activeren en weg te werpen, kan je dus demonen overhoop knallen en aan een rotvaart door de levels vlammen.
Check de trailer hierboven voor een voorsmaakje. Best cool, toch? Neon White is in de maak voor Nintendo Switch en pc. Een releasedatum is er nog niet.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Anime life sim Starsand Island verschijnt deze zomer
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Resident Evil Requiem krijgt fantastische kortfilm trailer
SP
- 02 februari 2026