Neon White is een first-person shooter met… kaarten
Stijn Poelmans |
02 augustus 2021
Ontwikkelaar Ben Esposito en uitgever Annapurna Interactive hebben een nieuwe trailer gedropt voor Neon White. De game heeft een aparte gameplaystijl, die min of meer doet denken aan de VR-shooter SuperHot. Maar dan met een uitgebreid kaartensysteem.
Het concept is eenvoudig: een first-person shooter met een hoog tempo, waarin je demonen van kant maakt die de hemel proberen binnen te dringen. De gameplay draait om het verzamelen van kaarten, die je kan activeren om te schieten. Al kan je ze ook van de hand doen om coole bewegingsvaardigheden te krijgen.
Door afwisselend kaarten te activeren en weg te werpen, kan je dus demonen overhoop knallen en aan een rotvaart door de levels vlammen.
Check de trailer hierboven voor een voorsmaakje. Best cool, toch? Neon White is in de maak voor Nintendo Switch en pc. Een releasedatum is er nog niet.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
DOOM: The Dark Ages launch trailer maakt gehakt van demonen
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025

REVIEW
REVIEW DOOM: The Dark Ages – Rauw, ruw en bijna raak
Ben Allossery
- 09 mei 2025

REVIEW
Palworld schrapt features door rechtszaak met Nintendo
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025
