Neen, The Witcher studio wordt niet overgenomen door Sony
Stijn Poelmans |
29 mei 2023

Afgelopen weekend doken er verschillende geruchten op dat Sony in overleg zou zijn met ontwikkelaar CD Projekt Red voor een overname. Complete onzin, blijkt nu, want de studio heeft op het bericht gereageerd. Dergelijke gesprekken zouden niet aan de gang zijn en CD Projekt Red blijft een onafhankelijke studio.
Het nieuws werd verspreid door een Destiny 2 leaker, die berichten verspreidde over een overname van CD Projekt Red door Sony. Gezien de studio zelf een beursgenoteerd bedrijf is, leek het gerucht nooit echt realistisch. Maar een vertegenwoordiger van de studio heeft nu zelf gereageerd om de foutieve informatie de kop in te drukken.
Toch moet het gezegd dat het geen slechte zet zou zijn van Sony, mocht de uitgever zijn zinnen op CD Projekt Red gezet hebben. De studio is immers bekend voor een van de populairste RPGs van de laatste jaren. En blockbuster singleplayer games zijn nu net het handelsmerk van Sony. Een goede combo?
Yah, we’re not in such talks with Sony.
— Ola Sondej (@olasondej) May 29, 2023
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
DOOM: The Dark Ages launch trailer maakt gehakt van demonen
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025

REVIEW
REVIEW DOOM: The Dark Ages – Rauw, ruw en bijna raak
Ben Allossery
- 09 mei 2025

REVIEW
Palworld schrapt features door rechtszaak met Nintendo
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025
