Miyamoto geeft rondleiding door Super Nintendo World
Ben Allossery |
21 december 2020
Shigeru Miyamoto heeft tijdens een Nintendo Direct-uitzending een rondleiding gegeven in Super Nintendo World. Het nieuwe pretparkgedeelte van Universal Studios Japan opent op 4 februari de deuren.
In de video toont de bedenker van Mario interactief hoe Super Nintendo World is. Zo krijgen bezoekers een digitaal polsbandje waarmee ze munten kunnen verzamelen. Via een app op je smartphone kan je alles volgen. Daarnaast is er ook een interactieve Mario Kart-ride waarbij ja via Augmented Reality bananen en shells kan gooien.
De opening van Super Nintendo World stond gepland voor eerder dit jaar en moest samenvallen met de start van de Olympische Spelen in Tokio. Maar wegens de coronacrisis werd alles uitgesteld. Op 4 februari gaan de deuren nu officieel open.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nintendo Switch 2 krijgt mogelijk prijsstijging in 2026
Ben Allossery
- 24 januari 2026
REVIEW
Nintendo Year in Review 2025 is eindelijk gearriveerd
Stijn Poelmans
- 14 januari 2026
REVIEW
Nintendo Switch 2 krijgt nieuwe Joy-Con kleuren
Stijn Poelmans
- 12 januari 2026