Microsoft stelt Fable uit naar 2026
Stijn Poelmans |
25 februari 2025

Xbox Game Studios heeft bekendgemaakt dat de nieuwe Fable game dit jaar niet meer zal verschijnen. De release window van de fantasy RPG wordt opgeschoven naar 2026, al kregen we geen specifieke datum.
Craig Duncan, het hoofd van Xbox Game Studios, maakte het nieuws bekend tijdens de Official Xbox podcast. De reboot van de serie heeft volgens Duncan meer tijd nodig en hij verzekert dat de game het wachten waard is.
Verder haalt hij aan dat hij het volste vertrouwen heeft in het team van PlayGround. Dit wordt volgens hem de mooiste versie van Albion die je al ooit gezien hebt.
Als conclusie benadrukte Duncan dat uitstellen nooit leuk zijn, maar dat een latere releasedatum alleen maar voordeel biedt voor de ontwikkelaars, de game zelf en uiteindelijk de hele community.
In de onderstaande trailer (van 15:56 tot 17:02) zie je trouwens wat nieuwe footage van de game.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Bedenker PUBG toont trailer van nieuwe open-world survivalgame
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Capcom steekt character edits Monster Hunter Wilds achter paywall
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Castlevania studio onthult nieuwe actiegame Blades of Fire
Stijn Poelmans
- 01 maart 2025
