Microsoft lekt per abuis debugversie van Forza Horizon 3
Stijn Poelmans |
05 januari 2017

Ook Microsoft zette het nieuwe jaar in met een serieuze fail. De verantwoordelijke voor het pushen van nieuwe patches op pc, zwierde per ongeluk de debugversie van Forza Horizon 3 online, waardoor tal van spelers wereldwijd gedwongen werden om een patch van 53 Gb te downloaden.
Meteen je downloadlimiet voor de maand januari om zeep en alsof dat nog niet genoeg was, kregen heel wat racers te maken met een corrupte save-file. Wie momenteel nog speelt met patch .37.2, mag de hele handel van zijn pc vegen en de game opnieuw installeren.
Verrassend genoeg heeft de kemel van Microsoft ook positieve gevolgen: zo weten we meteen welke Porsche-modellen er toegevoegd worden met de volgende dlc, zoals de Stuttgart marque. 14, de ’56 356 A, maar ook de ’15 Cayman GTS en zelfs de Lola T70. Vette shit!
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Microsoft stelt Fable uit naar 2026
Stijn Poelmans
- 25 februari 2025

REVIEW
Xbox bedenker: “Meeslepende games zijn belangrijker dan mooie graphics”
Stijn Poelmans
- 20 februari 2025

REVIEW
Xbox showcases tonen nu ook PlayStation en Nintendo logo’s
Stijn Poelmans
- 19 februari 2025
