Microsoft kondigt reboot van Perfect Dark aan
Stijn Poelmans |
11 december 2020
Microsoft heeft tijdens The Game Awards een reboot van Perfect Dark onthuld. De shooterklassieker verscheen oorspronkelijk voor Nintendo 64 en wordt nu volledig opnieuw gemaakt door ontwikkelaar The Initiative. Check de onthullingstrailer hierboven.
Perfect Dark speelt zich af in de nabije toekomst waarin de aarde getroffen werd door een ecologische ramp. In de nasleep van die ramp doken er meer en meer gigantische multinationals, die met hun vooruitstrevende technologie het leven weer beter maakten. En ondanks hun rol als verlosser, vertrouwt niet iedereen de conglomeraten. Dus is het aan geheimagent Joanna om hun geheimen bloot te leggen.
The Initiative werd twee jaar geleden opgericht en is één van de Xbox Game Studios. De kans dat Perfect Dark enkel naar Xbox-consoles en pc komt, is zeer groot. Een releasedatum voor de game is er nog niet.
Hieronder kan je ook een korte dev diary van de game checken, die de visie van The Initiative weergeeft.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
‘Gears of War voor PS5 wordt onthuld tijdens Xbox Showcase’
Stijn Poelmans
- 15 april 2025

REVIEW
Age of Empires 2 komt op 6 mei naar PlayStation 5
Stijn Poelmans
- 11 april 2025

REVIEW
Call of Duty: Modern Warfare 2 & 3 Remasters komen naar PS5
Stijn Poelmans
- 08 april 2025
