Mario Kart World voegt 6 nieuwe wapens toe voor extra chaos
Ben Allossery |
18 april 2025
Nintendo pakt stevig uit met de Switch 2 launchgame Mario Kart World. Eén van de opvallendste vernieuwingen is de toevoeging van zes gloednieuwe wapens. Verwacht nog meer chaos op de baan, want deze items brengen heel wat frisse strategie en spektakel met zich mee.
Dat je nu met 24 spelers in plaats van 8 kan racen, helpt de tuchteloosheid op het circuit ook niet. Nintendo gooit bovendien ook nog nieuwe wapens in de strijd. En die zijn:
- Ice Flower: hiermee kan je tegenstanders tijdelijk bevriezen waardoor ze als ijsblok van het circuit schuiven
- Coin Shell: tovert een lijn coins tevoorschijn op je weg.
- Hammer: hiermee gooi je een dozijn hamers voor je uit. Die versperren de weg en meppen je tegenstanders KO.
- Mega Mushroom: maakt je reusachtig, zodat je gewoon over andere karts heen kan denderen.
- Feather: bekend uit de old school SNES Mario Kart-games. Hiermee kan je over obstakels én andere racers springen.
- Kamek: de kwaadaardige tovenaar verandert je rivaal in een random voorwerp of personage.
Mario Kart World verschijnt op 5 juni samen met de Nintendo Switch 2. Hier kan je alle nieuwigheden van Mario Kart World bekijken.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nintendo Switch 2 krijgt mogelijk prijsstijging in 2026
Ben Allossery
- 24 januari 2026
REVIEW
Nintendo Year in Review 2025 is eindelijk gearriveerd
Stijn Poelmans
- 14 januari 2026
REVIEW
Capcom zendt morgen Resident Evil showcase uit
Stijn Poelmans
- 13 januari 2026