Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii toont zeegevechten
Stijn Poelmans |
27 januari 2025

Uitgever SEGA en ontwikkelaar Ryu Ga Gotoku hebben een nieuwe trailer gedropt van Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii. Die zet de geschifte zeegevechten – en alles wat daarmee samenhangt – in beeld brengt. De game ligt op 21 februari in de rekken.
Zoals in Skull & Bones, kan je je schip volledig personaliseren. Denk aan coole zeilen, een leuk kleurtje voor de romp, een boegbeeld en zelfs je kanonnen kan je zelf vorm geven. Daarnaast kan je ook dood en verderf zaaien met een heleboel verschillende wapens. Kanonskogels, vlammenwerpers, machinegeweren en – jawel – laserguns!
Toegegeven, de gameplay ziet er iets meer arcade uit dan in Assassin’s Creed IV: Black Flag, maar het oogt wel bijzonder geinig. Genoeg van al dat kanonnengeblaf? Dan kan je nog altijd vijandige schepen enteren. En zoals een goede Yakuza de vijandige piraten volledig kort en klein slaan samen met je crew.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Bedenker PUBG toont trailer van nieuwe open-world survivalgame
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Capcom steekt character edits Monster Hunter Wilds achter paywall
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Geannuleerde Twisted Metal voor PS5 was live-service battle royale game
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025
