LEGO richt studio op om zelf games te ontwikkelen

Lego Games

De Deense speelgoedfabrikant LEGO heeft aangekondigd dat het een eigen game studio zal oprichten om LEGO-games te maken. Voordien deed de fabrikant een beroep op ontwikkkelaars als Traveller’s Tales en Studio Gobo voor LEGO-games, maar daar komt nu verandering in.

In een interview met The Guardian, heeft LEGO bevestigd dat het meer wil investeren in online play en een eigen ontwikkelingsteam op poten wil zetten. Op die manier wil het bedrijf een hybride ervaring creëren tussen het fysieke speelgoed en een digitale beleving.


Gezien LEGO de investering beschouwt als een meerjarenplan, is het onduidelijk of het bedrijf momenteel al games in ontwikkeling heeft. Hoe het dan verder moet met Traveller’s Tales Games is ook niet bekend. Op dit moment zou die ontwikkelaar nog werken aan een LEGO-game, die gepland staat voor release in 2026.

Eerder maakte Traveller’s Tales Games LEGO-versies van Star Wars, Indiana Jones, Jurassic Park, Harry Potter, The Avengers en nog veel meer.

Een reactie achterlaten