‘Legacy of Kain remake wordt dit jaar aangekondigd’
Stijn Poelmans |
28 juni 2021

Wie al games speelt sinds de allereerste PlaStation console, weet dat Tomb Raider en Legacy of Kain de bekendste reeksen waren van ontwikkelaar Crystal Dynamics. Van de tweede hebben we al een eeuwigheid niet meer gehoord, al kan daar binnenkort verandering in komen.
Insider Shpeshal Nick deelde het gerucht op de The XboxEra Podcast, de podcast waar om de haverklap informatie gelekt wordt. Volgens de Amerikaanse journalist is er een re-release van Legacy of Kain: Soul Reaver in de maak, al is hij niet zeker of gaat om een remaster of remake. Volgens de klokkenluider zou de game ook nog dit jaar aangekondigd worden.
Gezien de leeftijd van de reeks, gokken wij eerder op een remake. Maar gezien het hier slechts een gerucht bertreft, kunnen we niets met zekerheid zeggen. In ieder geval was de reeks zeer populair op PS1, dus is een remake meer dan welkom.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Activision verwijdert Free Roam structuur uit Tony Hawk’s Pro Skater 4
Stijn Poelmans
- 08 maart 2025

REVIEW
Drug Dealer Simulator 2 komt naar PS5
Ben Allossery
- 07 maart 2025
