Left 4 Dead studio kondigt Back 4 Blood aan
Stijn Poelmans |
14 maart 2019

Turtle Rock Studios, bekend van zowel Left 4 Dead als Evolve, heeft in samenwerking Warner Bros. Interactive zijn nieuwste game Back 4 Blood aangekondigd. De game wordt een spirituele opvolger van de eerste reeks.
De eerste beelden of veel details kregen we echter nog niet. In het officiële persbericht geven de makers dit mee:
“Back 4 Blood is een volledig nieuwe game. Uiteraard zal je hordes zombies kunnen neerkogelen, maar we willen ook een hoop nieuwe features naar het genre brengen, zodat het spel echt uniek wordt.”
Verwacht dus tonnen zombies, coole wapens om de hersenvreters van kant te maken en co-op voor vier spelers. Turtle Rock belooft ook een terugkeer naar de roots, die tegelijkertijd vernieuwing introduceert. Back 4 Blood krijgt een co-op campaign en pvp-gevechten.
Een battle royale modus? Dat krijgt de game volgens de makers niet. Back 4 Blood is in ontwikkeling voor PS4, Xbox One en pc.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
EA werkt nog steeds aan drie Marvel games
Stijn Poelmans
- 30 mei 2025

REVIEW
HANDS-ON Hell is Us – Geen map, geen genade
Ben Allossery
- 30 mei 2025

REVIEW
Verse details van gecancelde Black Panther game duiken op
Stijn Poelmans
- 30 mei 2025
