Konami kondigt remake van eerste Silent Hill aan

Screenshot

Na het succes van de Silent Hill 2 remake was het slechts een kwestie van tijd. En dus hebben uitgever Konami en ontwikkelaar Bloober Team bekendgemaakt dat ook de allereerste Silent Hill een remake krijgt. Een releasedatum voor het project werd niet onthuld.

De aankondiging gebeurde tijdens de Konami Press Start livestream. Aan het einde van de presentatie kwamen de logo’s van beide bedrijven in beeld. Daarna verscheen ook het Silent Hill met de mededeling ‘in ontwikkeling’.


Ook het officiële Twitter-account van de reeks bevestigde daarna dat ‘Konami samenwerkt met Bloober Team aan een remake van Silent Hill, dat in 1999 verscheen voor de originele PlayStation’.

Hoewel platformen en een releasedatum niet vermeld zijn, is een PS5-versie zo goed als zeker. Vermoedelijk bevindt de ontwikkeling zich nog in een zeer vroeg stadium, aangezien Bloober Team nog geen video van de game kon tonen.

REACTIES (1)

  1. chrisco

    NICE

Een reactie achterlaten