Final Fantasy XV introduceert exosuits
Stijn Poelmans |
01 augustus 2017

Square Enix heeft update 1.13 voor Final Fantasy XV uitgerold. Die voegt eindelijk de Magitek Exosuits toe, waarmee Noctis en co voor 30 minuten onoverwinnelijk zijn. De exosuits werden eerder dit jaar al bekendgemaakt, maar moesten terug naar de tekentafel omdat ze te hard op Power Ranger-pakken leken.
De update voegt dus het Magitek Armor toe, dat je elke 24 uur voor 30 minuten een epische badass maakt. Daarnaast krijgen we ook een nieuwe missie in het Meldacio Hunter HQ en zelfs de Rush Link, die coöperatieve aanvallen een boost geeft.
Chocobo- en Mooglefans zullen blij zijn om te horen dat ook de Chobobo Moogle Carnival opnieuw geopend is in Altissia. Afzakken naar de hoofdstad van Accordo voor tal van leuke activiteiten, is dus de boodschap.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Geannuleerd project van People Can Fly was Outriders 2
Stijn Poelmans
- 03 juli 2025

REVIEW
Square Enix wil meer turn-based combat na succes Expedition 33
Stijn Poelmans
- 25 juni 2025

REVIEW
Square Enix toont nieuwe beelden van Kingdom Hearts 4
Stijn Poelmans
- 15 mei 2025
