Teaset Activision een nieuwe Crash Bandicoot?
Stijn Poelmans |
18 juni 2020

Het lijkt erop dat uitgever Activision zich opmaakt voor de onthulling van een nieuwe Crash Bandicoot. Heel wat Britse en Amerikaanse gameredacties hebben van de uitgever een puzzel ontvangen in de stijl van de game.
De afgewerkte puzzel toont een masker dat we nog niet eerder gezien hebben in de reeks. Al dook het ding wel al eerder op in en tv-spot van PlayStation. De puzzel zat trouwens verpakt in een doos met opschrift: ‘A little something to help you pass the time! Your favourite Bandicoot.’ Als dat geen originele teaser is, weten wij het ook niet meer.
Het masker in kwestie kan je trouwens in de video onderaan zien @ 0:11. Het vliegt ietwat op de achtergrond, dus je moet wel goed kijken. Ter vergelijking is hieronder nog een afbeelding van de puzzel die verschillende redacties in de bus vonden, met dank aan ign.com. Dat is wel degelijk hetzelfde masker, toch?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
‘Rockstar werkt aan GTA 4 remaster’
Stijn Poelmans
- 12 mei 2025

REVIEW
Bevestigd: Bam Margera zit officieel in Tony Hawk’s Pro Skater 3+4
Ben Allossery
- 12 mei 2025

REVIEW
Wordt Borderlands 4 een game van €80?
Stijn Poelmans
- 12 mei 2025
