In ‘Project M’ kan je de realiteit zelf manipuleren
Stijn Poelmans |
23 maart 2023

NCSoft heeft tijdens Games Developers Conference zijn volledig nieuwe Project M onthuld. De game wordt een action-adventure titel met ‘meeslepende interactieve elementen’. Bovendien wordt de technologie achter de nieuwe game grotendeels aangedreven door AI.
Opvallend: in de onthullingstrailer hieronder werd chief creative officer van NCSoft, Taekjin Kim, volledig gedigitaliseerd met behulp van AI-tools. De man leidt het publiek doorheen de nieuwe ervaring.
In Project M bestaat de wereld uit informatieve partikels (in plaats van fysieke partikels), die spelers kunnen manipuleren zoals ze willen. Daarbij wordt het verhaal uitgebreid en aangepast, op basis van informatie die spelers in hun bezit krijgen tijdens elke playthrough.
Klikt een beetje als een procedureel gegeneerde wereld. Maar toch ook niet? Toegegeven, het ziet er vet cool uit, al vragen wij ons toch af hoe ver AI dit project kan drijven. Project M is momenteel is ontwikkeling voor consoles.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Stemacteur verklapt: “Marvel 1943: Rise of Hydra komt dit najaar”
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
Zoveel schijfruimte heb je nodig voor Assassin’s Creed Shadows
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
Neil Druckmann: “Er komt waarschijnlijk geen The Last of Us 3”
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025
