Horrorgame The Medium serveert lugubere dreigingen
Stijn Poelmans |
26 november 2020
Ontwikkelaar Bloober Team heeft een nieuwe trailer gelost van zijn nakende horrorgame The Medium. De video introduceert een volledig nieuwe personage en brengt tegelijk de lugubere wereld der geesten in beeld. Akelig, want het begint allemaal wat te lijken op horror van Lovecraft.
Het nieuwe personage is gebaseerd op Marcin Dorocinski, een Poolse acteur bekend van A Queen’s Gambit. Deze nieuwe, mysterieuze figuur heeft zijn eigen snode plannen en zal op een wrede manier wraak nemen op personen die hem in de weg staan. Hoe het personage verbonden is met medium Marianne, komen we helaas pas te weten in de game.
En dat die game behoorlijk freaky wordt, mag duidelijk zijn uit de gruwelijke wereld. Tentakels, huiveringwekkende omgevingen en geesten, ze zijn schering en inslag in The Medium.
The Medium komt op 28 januari naar Xbox Series X en pc. De game is meteen te spelen via de Game Pass.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Ready or Not komt deze zomer naar consoles
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages krijgt brute Limited Edition controllers
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
Ubisoft onthult nieuwe uitbreiding voor Star Wars Outlaws
Stijn Poelmans
- 18 april 2025
