Horrorgame Scorn komt een weekje vroeger dan gepland
Stijn Poelmans |
30 september 2022
In een tijdperk waarin de meeste games uitgesteld worden, is het ook eens leuk om een vervroeging aan te kondigen. Iets wat ontwikkelaar Ebb Software deed met de releasedatum van Scorn. De lugubere horrorgame stond gepland voor 21 oktober, maar komt nu al 14 oktober.
De makers maakten het nieuws bekend met een coole nieuwe trailer. Allicht gaat het om een korte scène in het begin van de game. Volgens de studio hebben de fans lang genoeg gewacht om de titel te spelen, dus schuift hij een weekje naar voren.
In Scorn ontwaak je als een mensachtig wezen in een bizarre, geïsoleerde wereld. Terwijl je de uitweg zoekt, ben je volledig op jezelf aangewezen. Op eigen houtje moet je de verontrustende wereld van Scorn verkennen, gruwelijk vlezige puzzels oplossen en zo ontdekken wie of wat jij zelf bent.
De game komt naar Xbox en pc en is vanaf launch beschikbaar via Xbox Game Pass.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Baas Activision noemt Sony’s gedrag ’teleurstellend’
Stijn Poelmans
- 30 maart 2023

REVIEW
Forspoken krijgt verhaaluitbreiding in mei
Stijn Poelmans
- 30 maart 2023

REVIEW
Actie-RPG Atlas Fallen uitgesteld tot augustus
Stijn Poelmans
- 30 maart 2023
