Horrorgame The Dark Pictures Anthology: Little Hope schuift op naar dit najaar
Stijn Poelmans |
12 juni 2020
Slecht nieuws voor fans die uitkeken naar het tweede deel van The Dark Pictures Anthology. Ontwikkelaar Supermassive Games heeft bekendgemaakt dat Little Hope zijn releasedatum deze zomer niet haalt. De game schuift door naar het najaar.
Reden voor het uitstel is Covid-19. Hoewel er volgens de ontwikkelaar met man en macht aan de game gewerkt wordt, is werken van thuis uit bijlange niet zo efficiënt als werken in een grote studio. Daardoor komen onder andere mo-cap sessies en stemopnames in gevaar.
Om ervoor te zorgen dat alles fatsoenlijk op punt staat, heeft Supermassive ervoor gekozen om de game uit te stellen. Griezelen in de wouden rondom Little Hope kan dus in de herfst. En wie weet meteen ook op next-gen consoles.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nieuwe Fallout game wordt gelinkt aan tv-serie
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Sony bereikt akkoord met Tencent over ‘Horizon kloon’
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Deze survival westerngame moet je in de gaten houden
Stijn Poelmans
- 17 december 2025