Hermen Hulst niet langer co-CEO van Sony Interactive Entertainment
Stijn Poelmans |
29 januari 2025

Sony heeft enkele veranderingen doorgevoerd aan de top van zijn entertentainmentafdeling. Zo is de Japanse Hideaki Nishino benoemd als de nieuwe president en CEO van Sony Interactive Entertainment. Hermen Hulst was zijn co-CEO, maar dat is de Nederlander niet langer. Hulst blijft wel CEO van PlayStation Studios.
Afgelopen jaar raakte bekend dat Nishino en Hulst de toenmalige baas van Sony Interactive Entertainment Jim Ryan samen zouden opvolgen. Nu heeft Sony aangekondigd dat Nishino vanaf 1 april de leiding krijgt en grote baas wordt van Sony Interactive Entertainment.
Hermen Hulst blijft wel baas van PlayStation Studios en verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitgave van first-party videogames. Maar voortaan dus onder Nishino op de bedrijfsladder.
Recent gaf Hulst nog mee dat hij verschillende oude PlayStation franchises nieuw leven wil inblazen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Saber Interactive heeft Space Marine 3 aangekondigd
Stijn Poelmans
- 14 maart 2025

REVIEW
‘The Elder Scrolls IV: Oblivion verschijnt volgende maand’
Stijn Poelmans
- 14 maart 2025

REVIEW
Konami heeft Silent Hill f onthuld met huiveringwekkende trailer
Stijn Poelmans
- 14 maart 2025
