GTA 6 helpt fans stoppen met roken
Stijn Poelmans |
28 november 2023

Het is bijna december, dus duurt het niet lang meer voor we de onthullingstrailer van GTA 6 te zien krijgen. De anticipatie voor Rockstars nieuwe openwereldgame zorgt voor heel wat enthousiasme bij fans, waardoor sommigen zelfs stoppen met roken.
Reddit-gebruiker RoeJoganLife deelt op het forum dat hij zo gehyped is voor de game, dat hij gestopt is met roken. Zo vertelt de Amerikaan dat zijn verslaving nare kwaaltjes met zich meebrengt. De laatste maanden voelt hij zich niet goed na het opsteken van een sigaret en zijn hoestbuien schering en inslag bij de gamer.
Omdat hij wil vermijden dat hij langdurig in het ziekenhuis belandt en zo de release van GTA 6 zou missen, heeft hij de dingen in de vuilbak gekeild. Volgens zijn laatste Reddit-post heeft hij ondertussen al 10 dagen geen sigaret meer aangeraakt. Hij doet er alles aan om GTA 6 zo gezond mogelijk te kunnen spelen.
Cool dat videogames zelfs spelers op deze manier manier kunnen helpen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Clair Obscur: Expedition 33 toont zijn dynamische combat
Stijn Poelmans
- 04 maart 2025

REVIEW
Rockstar Games neemt Australische studio achter LA Noire remaster over
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Hideki Kamiya wil nog steeds drakengame Scalebound maken
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025
