Groteske horrorgame Scorn komt naar PlayStation 5
Stijn Poelmans |
02 juli 2023

De horrorgame Scorn – voordien een Xbox-exclusive – maakt zijn weg naar PS5. Dat heeft ontwikkelaar Ebb Software op sociale media bekendgemaakt. Scorn verschijnt later dit jaar.
De ontwikkelaar geeft mee dat Scorn ondersteuning krijgt voor de DualSense. In de horrorgame gaat je personage een hoop pijnlijke taferelen tegemoet en die worden volgens Ebb Software versterkt via de haptische feedback van de PS5-controller. Van kleine interactie als zachte rumble tot intense trillingen als je je in dodelijke confrontaties bevindt.
De Light Bar geeft je dan weer een idee van je huidige levenspunten en dankzij de adaptieve triggers voelt elk wapen uniek aan.
Verzamelaars zullen graag horen dat Scorn op PlayStation een fysieke editie krijgt. Compleet met Steelbook Case, digitaal Artboek en digitale Soundtrack.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Painkiller reboot demonstreert zijn dodelijke schietijzers
Stijn Poelmans
- 18 april 2025

REVIEW
Ready or Not komt deze zomer naar consoles
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages krijgt brute Limited Edition controllers
Ben Allossery
- 18 april 2025
