Gotham Knights lijkt dan toch 4-player co-op te krijgen
Ben Allossery |
09 mei 2022

Gotham Knights, de uitgestelde superheldengame van WB Games Montreal, krijgt dan toch multiplayer co-op voor 4 spelers. Dat blijkt uit de productpagina van de titel op de PlayStation Store.
WB Games had eerder bevestigd dat je slechts met twee spelers online kan spelen. Reddit-gebruiker Red Hood ontdekte op de PlayStation Store dat de game plots ondersteuning biedt voor ‘4 online spelers’.
Daarbij kruip je in de huid van Robin, Nightwing, Red Hood of Batgirl en moet je het opnemen tegen de . Merk trouwens op dat de gamebeschrijving nog steeds stelt dat je de vijf verschillende districten van Gotham solo mag patrouilleren of met een vriend.
Foutje van Sony? Of heeft WB Games effectief co-op 4 spelers voorzien? Best verwarrend. In ieder geval krijgen we allicht meer te zien van de Gotham Knights tijdens Summer Game Fest. Verwacht zeker een verse trailer.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Kojima onthult eindelijk zijn Xbox exclusive horrorgame OD
Ben Allossery
- 23 september 2025

REVIEW
The Elder Scrolls VI heeft eindelijk ’target release window’
Stijn Poelmans
- 23 september 2025

REVIEW
De volgende Mafia game heeft al groen licht gekregen
Stijn Poelmans
- 23 september 2025
