Ghost of Tsushima film heeft screenwriter gevonden
Stijn Poelmans |
14 april 2022

Met het succes van de Uncharted-film is PlayStation Productions als filmmaatschappij officieel ingezegend. Momenteel wordt hard gewerkt aan The Last of Us-serie en reeks over Twisted Metal, maar ook het Ghost of Tsushima-filmproject begint vorm te krijgen.
De filmvertaling van Sucker Punch’s samoeraigame heeft volgens filmwebsite Deadline een screenwriter gevonden. Zo zal Takashi Doscher zich ontfermen over het script. De Amerikaan pende eerder al de scenario’s van de films Only en Still, die hij ook regisseerde.
Was natuurlijk al bekend: niemand minder dan Chad Stahelski, regisseur van de John Wick-film, zit in het klapstoeltje. Over de actiescènes hoeven we ons alvast geen zorgen te maken. Wie samoerai Jin en de andere personages zal vertolken? Dat is nog niet gekend.
Op dit moment zijn ook de opnames van The Last of Us aan de gang. De HBO-reeks wordt geregisseerd door de makers van Chernobyl en wordt begin 2023 verwacht.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Sony verhoogt de prijs van PlayStation 5 Digital Edition
Stijn Poelmans
- 14 april 2025

REVIEW
Sony onthult The Last of Us Complete-editie voor PS5
Stijn Poelmans
- 11 april 2025

REVIEW
Days Gone Remastered toont intense Horde Mode
Stijn Poelmans
- 10 april 2025
