Gerucht: Sony plant nieuwe State of Play voor februari
Stijn Poelmans |
16 januari 2025

De volgende State of Play uitzending van Sony zou plaatsvinden in februari. Dat heeft leaker Nate The Hate gedeeld. De kerel deelde ook correcte info over de onthulling van de Nintendo Switch, dus het zou goed kunnen dat zijn voorspelling klopt.
Toen een gebruiker op X vroeg of Nate The Hate wist wanneer de volgende State of Play zou doorgaan, antwoordde hij simpelweg het volgende:
How’s February sound?
— NateTheHate2 (@NateTheHate2) January 16, 2025
Of dat slechts een gok is van de leaker en of hij effectief meer info heeft, is onbekend. Maar gezien zijn voorspelling van de Nintendo Switch 2 ook klopte, gokken wij dat hij februari niet noemt zonder reden.
Toch moet gezegd dat Sony de laatste vier jaar altijd februari koos voor een gloednieuwe State of Play. Uiteraard geen reden om aan te nemen dat de uitgever dit jaar hetzelfde doet, al is Sony de laatste maanden behoorlijk stil geweest. Een nieuwe presentatie, met onder meer wat extra nieuws over Death Stranding 2: On the Beach, Ghost of Yotei en misschien zelfs Marvel’s Wolverine zou welkom zijn.
Wij zijn alvast benieuwd naar het nieuws dat Sony voor ons in petto heeft. Wat denk jij?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Prince of Persia: Sands of Time remake verschijnt vóór april 2026
Stijn Poelmans
- 15 mei 2025

REVIEW
Helldivers 2 roept intergalactische noodtoestand uit
Stijn Poelmans
- 14 mei 2025

REVIEW
Eerste uitbreiding Kingdom Come: Deliverance 2 verschijnt morgen
Stijn Poelmans
- 14 mei 2025
