Gearbox baas: ‘Echte fans betalen €80 voor hun favoriete game’

borderlands 4 gearbox randy pitchford

Het dure prijskaartje van Mario Kart World blijft een zure appel voor gamers. Vooral omdat Microsoft in die voetsporen wil volgen. En nu lijkt het erop dat ook 2K Games dezelfde kant opgaat met Borderlands 4. Dat blijkt uit een recent statement van Gearbox Software baas Randy Pitchford.

Op X waarschuwde een fan voor de gevolgen van een prijskaartje van €80 voor Borderlands 4. Zo zei hij dat veel gamers de game dan zullen overslaan, omdat er dan uitgevers niets verhindert om voor hun volgende release €90 te vragen.


Pitchford antwoordde dat hij niet niet beslist over de prijszetting, maar ook dat ‘je heus wel de gevraagde prijs zal betalen als je een échte fan bent’. Daarna haalde hij nog een anekdote erbij dat-ie zelf ijsjes verkocht om games te kopen toen hij jong was.

Uiteraard schiet die opmerking bij talloze fans in het verkeerde keelgat. En dus vrezen een heleboel spelers dat Borderlands 4 effectief een prijskaartje van €80 krijgt.

Of Randy Pitchford ondertussen meer weet? Dat is onbekend. Al koos hij zijn woorden onlangs veel voorzichtiger toen hij het over de prijs van Borderlands 4 had.

REACTIES (1)

  1. Echte fans weten dat ze uitgeperst worden door hebzuchtige bedrijven.
    Fanboys, simps en idioten gaan 80 euro per game betalen.

Een reactie achterlaten