Futuristische shooter La Quimera verschijnt nog deze maand

La Quimera

Deze La Quimera is wellicht bij veel gamers onder de radar is gebleven. De futuristische shooter ziet er badass uit en doet denken aan Killzone. De game is in de maak bij Reburn, een Oekraïense studio opgericht door voormalige ontwikkelaars van de grimmige Metro-serie 4A Games. Check de gameplay hieronder.

La Quimera speelt zich af in een futuristische en dystopische stad in Latijns Amerika anno 2064. Jij bent een soldaat van een privémilitie, uitgerust met een krachtige exosuit. Je mechanische pak is uiterst behendig en heeft allerlei coole gadgets zoals een scanner om verborgen vijanden te spotten, een elektrisch stun gun en meer.


Je mag een leger dodelijke vijanden te lijf gaan met een arsenaal aan geavanceerde wapens. Cool is dat je de game alleen of in co-op met twee vrienden kan spelen.

De gameplay ziet er belachelijk goed uit, dus is het een verrassing dat de game eind deze maand al in de rekken ligt. Op 25 april om precies te zien. Voorlopig staat enkel een pc release op de planning, maar wij hopen alvast dat deze shooter snel naar PS5 en Xbox Series komt.

Dat de Oekraïense studio vooral bestaat uit voormalige werknemers van Metro-ontwikkelaar 4A Games is een goede zaak. In 2014 verhuisde 4A Games van Kiev naar Malta. De werknemers die niet mee verhuisden, hebben zich later omgedoopt tot Reburn studio.

Om het nog ingewikkelder te maken richtte 4A Games Malta een tijd geleden een nieuwe 4A Games afdeling in Kiev op. Samen werken ze nu aan een nieuwe Metro-game.

Hieronder alvast een voorsmaakje van de gameplay van La Quimera.

Een reactie achterlaten