Fortnite krijgt morgen huisdieren die je volgen
Ben Allossery |
31 oktober 2025
Fortnite krijgt morgen een wel erg coole feature toegevoegd. Zo kan je voortaan je eigen huisdier meenemen op oorlogspad. Officieel heten ze ‘sidekicks’ en je kan ze met allerlei cosmetics en gadgets gaan customizen. Horen we daar de kassa’s van Epic Games opnieuw rinkelen?
In de trailer zien we alvast de eerste sidekick genaamd Peels, een kruising van een hond en een banaan. Peels kan je met de Battle Pass kunnen ontgrendelen. Vanaf 7 november volgen Bonesy, Spike en Lil’ Raptor in de shop. En erna heeft Epic Games nog een verrassing voor de poezenvrienden.
Spelers kunnen de sidekicks zelf aanpassen. Je kiest onder andere de kleur en extra accessoires. Let wel: deze cosmetica-aanpassing kan je slechts één keer uitvoeren. Wie zijn sidekick later opnieuw wil veranderen, moet een nieuw exemplaar aanschaffen.
Met deze feature zet Fortnite alweer in op personalisatie en de bijhorende monetization. O ja, en in het een nieuwe seizoen van de battle royale-shooter staan niemand minder dan The Simpsons centraal.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice kwam annulatie te weten via online artikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026
REVIEW
Nieuwe free-to-play raid shooter Highguard gereviewbombed
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026