Far Cry 6 Season Pass laat je spelen als slechteriken van de reeks
Stijn Poelmans |
13 juni 2021
Heb je je ooit al eens hoe de gameplay van Far Cry er zou uitzien door de ogen van Vaas Montenegro? Of misschien wel vanuit het perspectief van Joseph Seed? Dan is de Season Pass van Far Cry 6 ongetwijfeld iets voor jou. Die plaatst je in de schoenen van de iconische bad guys uit de reeks.
De eerste beelden beloven trippy avontuur voor Vaas en een behoorlijk sadistische campaign voor Pagan Min. Joseph Seed lijkt dan weer op zoek te gaan naar een hogere waarheid en maait iedereen neer die hem daarbij in de weg staat. Enige wat wij hopen, is dat dit nieuwe perspectief het gevestigde imago van de iconische villains niet om zeep helpt.
De Season Pass van Far Cry 6 brengt trouwens ook een van de meeste geliefde uitbreidingen van de reeks terug tot leven. Yup, we hebben het over Far Cry 3: Blood Dragon. Of het betekent dat er in de toekomst een sequel volgt? Wij houden alvast de vingers gekruist.
Far Cry 6 verschijnt op 7 oktober.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Rockstar: “GTA 6 trailer bevat evenveel gameplay als cutscenes”
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Nieuwe first-party studio van Sony werkt aan PS5 actiegame
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Dit zijn de verschillende regio’s van GTA 6
Stijn Poelmans
- 07 mei 2025
