Eerste verhaaluitbreiding van Dead Island 2 komt in november
Stijn Poelmans |
11 oktober 2023

Tijd om je zelfgeknutselde steek-, hak- en vuurwapens boven te halen, want de eerste verhaaluitbreiding van Dead Island 2 komt eraan. Haus lanceert op 2 november en laat je kennismaken met een sekte die zombies aanbidt.
Haus leidt je doorheen een surrealistisch, psycho-horror dreamscape waarbij je te maken krijgt met een mysterieuze sekte. De sekteleider Kostantin noemt de zombie-apocalyps het toonbeeld van een nieuwe toekomst en heeft de menselijk moraliteit volledig laten varen. En dat zie je in hun uitvalsbasis in Malibu
De uitbreiding brengt heel wat nieuwe wapens met bijhorende finishers, zoals een kruisboog en een kapmes die de ontvanger in vuur en vlam zet. Hieronder alvast enkele video’s om je warm te maken.
Vanaf 2 november is Haus te downloaden op alle platformen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
