Eerste third-party titel voor Switch 2 mogelijk gelekt
Stijn Poelmans |
06 januari 2025
Het lijkt erop dat de co-op Batman-game-zonder-Batman Gotham Knights naar de Nintendo Switch 2 komt. Dat blijkt uit een cv van een medewerker van Warner Bros. Games.
YouTuber Doctre81 vond de game op het profiel van een ontwikkelaar die gewerkt heeft aan Gotham Knights. Die vermeldde een versie van de actiegame voor twee onaangekondigde platformen.
De eerste van die consoles is vermoedelijk de Nintendo Switch, aangezien Gotham Knights eerder al in 2023 een leeftijdsclassificatie kreeg voor Nintendo’s console. Aangezien de game op alle andere platformen al beschikbaar is, speculeren fans dat die tweede console allicht de Nintendo Switch 2 is. Het zou de eerst third party-titel zijn voor de Switch 2.
Gotham Knights verscheen in 2022 en had een heleboel performance problemen op PS5 en Xbox Series. De Switch-versie werd vermoedelijk daarom uitgesteld en nu misschien vervangen door een port voor de krachtigere Switch 2.
Hoewel de Switch 2 nog altijd niet officieel is aangekondigd, lekten wel enkele foto’s van de Joy-Con controllers. En Nintendo’s nieuwe (en grotere) console zou ook een eigen AI upscaling technologie gebruiken om games in crispy 4K weer te kunnen geven.