Donkere fantasy shooter Witchfire ziet er geweldig uit na update
Stijn Poelmans |
10 april 2024
Ontwikkelaar The Astronauts heeft een gloednieuwe update gedropt voor zijn dark-fantasy shooter Witchfire. Voor de studio de definitieve release lanceert, wil The Astronauts de game duidelijk nog wat upgraden. Zo kreeg de shooter nieuwe klassen, vijanden, wapens en nog veel meer.
De patch kreeg de naam ‘Ghost Galleon update’, vanwege een gloednieuw Calamity event dat geïntroduceerd werd. Daarbij vliegt een spookschip door de lucht, dat de omgeving kwelt met demonische minions van de heks. Verder brengt de patch een paar nieuwe classes naar de games, extra wapens, krachtige magie, brute vijanden en zelfs een shop vendor die allerlei leuke accessoires verkoopt.
Een verse trailer voor de game, die de update in de kijker zet, vind je hieronder. Een releasedatum voor Witchfire blijft voorlopig uit, al zou de game ook naar PlayStation en Xbox komen eens de patch 1.0 lanceert.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake houdt Unreal Engine 4 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice kwam annulatie te weten via online artikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026